Ceník

Ceník

V našich prádelnách se zaměřujeme na snadnou obsluhu, příjemné prostředí a vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Chceme, aby pro vás praní bylo co nejsnadnější a abyste se nemuseli starat o nic navíc.

Ceny na jednotlivých pobočkách se mohou lišit, přesnou cenu vždy najdete v detailu pobočky.


Seznam poboček
Ceník
Praní

Praní

Praní nikdy nebylo rychlejší a jednodušší. Po příchodu do prádelny si vyberete pračku podle množství prádla, které potřebujete vyprat (máme pračky o objemu 11 kg a 16 kg). Do pračky vložíte prádlo, zavřete dvířka, vyberete vhodný program a zaplatíte v platebním kiosku. O nic víc se nemusíte starat – po zaplacení se pračka automaticky zapne a sama si dávkuje vhodné množství profesionálního pracího prostředku i aviváže. Obojí je v ceně. Pokud ale z nějakého důvodu nechcete aviváž používat, můžete si vybrat prací program bez dávkování aviváže. Prací program trvá přibližně 35 až 45 minut, dle velikosti pračky.

Pračka na 11 kg prádla od 150 Kč
Pračka na 16 kg prádla od 200 Kč
Sušení

Sušení

Odcházet z prádelny s mokrým prádlem určitě nechcete. Díky našim profesionálním sušičkám ho budete mít za chvíli suché, nadýchané a voňavé. Vybrat si můžete ze dvou velikostí sušiček a z několika sušicích programů s teplotou od 65 do 90 °C. Zároveň si můžete zvolit dobu sušení od 12 do 36 minut. Pro optimální výsledek sušení doporučujeme program na 36 minut, tedy standardní sušící cyklus.

Sušička na 16 kg prádla od 120 Kč / 36 minut
Sušička na 25 kg prádla od 150 Kč / 36 minut
Dezinfekce ozonem

Dezinfekce ozonem

Ve vybraných prádelnách najdete dezinfekční a ozonizační kabinet i-Genius, který během 22 minut zničí všechny bakterie, viry, prachové roztoče, plísně i nepříjemné zápachy. Ozonizační kabinet z prádla neodstraní skvrny, ale důkladně vyčistí vše, co je našemu oku neviditelné. Doporučujeme ho na důkladné vyčištění peřin, polštářů, potahů na matrace i dětských hraček. Využít ho můžete i na věci, které do pračky dát nemůžete, ale péči potřebují, jako jsou třeba lyžařské helmy, lyžáky, boty, kabáty a obleky. Dezinfekci ozonem vřele doporučujeme alergikům, ale i všem, kteří chtějí mít opravdu čistou domácnost.

1 cyklus od 100 Kč

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.