Zjednodušte si vánoční úklid - víme, jak ušetřit čas

Konec roku se tradičně pojí s krásnými tradicemi, ale i spoustou stresu. Ze shánění dárků, nadcházejících rodinných setkání, z generálního úklidu. Možná i vy berete před Vánoci svou domácnost “od podlahy”. Samozřejmostí je praní všeho možného i nemožného - zejména peřin, polštářů, ložního prádla, záclon, závěsů, matracových chráničů,...

Běžné domácí pračky ale mají s takovým objemem prádla často potíže. Nevejde se, nebo vám to zabere celou věčnost.Tento rok na to ale můžete jít chytřeji a ušetřit si čas i nervy. V samoobslužných prádelnách LAVOR totiž najdete velkokapacitní pračky, do kterých se vejde opravdu hodně prádla - konkrétně až 18 kg. Stejně velké jsou i sušičky a přístrojů je v prádelně hned několik. Co to znamená v praxi?


Za 1 hodinu můžete mít vaše prádlo čisté, voňavé a vysušené. 


To zní dobře, že? V tomto bláznivém období se hodí každá ušetřená chvíle - a díky prádelnám LAVOR ušetříte dokonce celé hodiny.Dnes první návštěva a rozhodně ne poslední ? Prádlo čisté, suché a voňavé. Cenově dostupné (cca 250 Kč za jedno praní a sušení s pracím prostředkem a aviváží v ceně). Lehce přes hodinku a je hotovo. Koš na prádlo. Pult, kde lze prádlo složit. Jednoduchá obsluha a při jakémkoliv problému možnost zavolat na podporu, kde vám pomůžou, poradí a případně i vzdáleně zapnou program na pračce.
Věra Valentová, Google ReviewsA jak to funguje?

  • Je to ještě jednodušší než doma. Prádlo roztřídíte do pračky a zapnete - o nic se nestaráte. Profesionální prací prostředek i aviváž s jemnou vůní si pračka nadávkuje automaticky.

  • Zaplatíte v platebním automatu a můžete si užívat volna. Dát si kávu, nebo využít wi-fi zdarma.

  • Pak je čas přendat prádlo do sušičky a předchozí bod zopakovat.

  • No a zhruba za hodinu bude vaše prádlo už krásně voňavé, čisté a suché. A vy máte o starost míň.


Žádná rezervace není potřeba, můžete přijít, jak se vám to hodí. V prádelně sice nenajdete obsluhu, ale za to jsme pro vás připravili přehledné návody i podporu na telefonu, kde jsme vám kdykoli k dispozici. I díky tomuto samoobslužnému řešení můžeme držet ceny za praní co nejníže.Službu využívám poprvé, prala jsem zde peřiny a prádlo větších rozměrů a za hodinu mám voňavé, čisté a suché prádlo? Jen bych ocenila třeba automat na vodu nebo na kafe. Každopádně moc super koncept a určitě se budu vracet :)
Michaela Jelínková, Google ReviewsA abychom nezapomněli - na vybraných pobočkách najdete také ozonizační kabinet, který odstraňuje zápach, bakterie i viry ze všeho, co nechcete prát tak často, nebo se dokonce nemůže prát vůbec. Hodit se vám může třeba na zimní bundy, kabáty, ale také přeskáče, helmy, rukavice,... protože Vánoce jsou za chvilku a pak nastává další období - HORY! Tak ať jste připraveni.


Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků a udělejte tento rok vánoční úklid chytře. Podívejte se, kde všude jsou naše pobočky.

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.