Jak správně uložit zimní oblečení, aby vám dlouho vydrželo?

Teploty stoupají, dny se prodlužují a sluníčko svítí stále víc - zkrátka už se blíží čas uložit svoje bundy, kabáty, oteplováky a vůbec veškeré zimní vybavení někam na dno skříně. Ale než je tam na pár měsíců schováte, nezapomeňte je pořádně vyčistit, aby na vás po zimě čekaly jako nové - čisté a voňavé. A nemusíte kvůli tomu zrovna do čistírny.


Odstraňte z oblečení viry, bakterie, plísně i zápach


Možná jste ještě neslyšeli o ozonizačním kabinetu - představte si ho jako speciální skříňku, do které zavřete věci (hlavně ty, které nemůžete jen tak vyprat) a ona vše působením ozonu vydezinfikuje. Ozon je totiž silný oxidant a díky tomu ničí bakterie, viry, plísně i další mikroorganismy.


Ozonizační kabinety se proto často využívají v nemocnicích, lékařských a zubních ordinacích, v potravinářském průmyslu a v mnoha dalších oblastech, kde je potřeba udržet vysoký standard čistoty a hygieny. Ocení ho také lidé, kteří trpí respiračními potížemi, alergiemi nebo astmatem, protože pomáhá odstraňovat alergeny a mikroorganismy, které mohou způsobovat obtíže.


No a za 16-22 minut uvnitř kabinetu bude vaše oblečení připravené k “letnímu spánku”.


A kde ozonizační kabinet najdete? Na vybraných pobočkách samoobslužných prádelen LAVOR. Podívejte se na to, které to jsou.


Do ozonizačních kabinetů nemusíte dávat jen oblečení - perfektní je třeba i na vyčištění přezkáčů, helem a dalšího vybavení, které zrovna nevyperete.


A co oblečení, kterému praní nevadí? S tím si v prádelnách LAVOR také poradíte. Za hodinku může být čisté, voňavé a suché - a to díky našim profesionálním pračkám a sušičkám. Obsluhu v LAVORU nenajdete, za to jsme prádelnu vybavili přehlednými návody, podle kterých to zvládne každý sám. A díky tomu, že je prádelna samoobslužná, můžeme držet ceny co nejníže.Tak hele, jsem chlap, který pral v životě jen párkrát. Bylo ale třeba vyprat povlečení na matraci, které jsme za 6 let nikdy neprali a do pračky se nevešlo. Rovnou jsem sebral i peřinu, kterou jsme snad také nikdy neprali a zašel sem. Opět opakuji, jsem chlap, ale tam cedule ve stylu "Tady vypereš", "Tady vysušíš", "Tady zaplatíš". Prací prášek ani aviváž jsem řešit nemusel, jen jsem do dvou praček hodil povlečení i peřinu, zaplatil a poseděl jsem si. Wifi zdarma, takže o zábavu jsem měl postaráno. Navlhlé vyprané jsem hodil do sušičky, kam se vše vešlo a opět jsem si poseděl. Naprostý luxus a spokojenost, v pokoji to teď krásně voní a já už vím, kam příště jít, za půl roku jsem tam s peřinou, polštáři a povlečením zas :-)
Josef Kočí, Google ReviewsPřijďte se i vy přesvědčit, že praní prádla nemusí být nekonečný příběh a vyzkoušejte samoobslužné prádelny LAVOR. Stačí si vybrat jednu ze 12 poboček v Praze.


Chci si vybrat >>>

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.