LAVOR Žižkov

V prádelně LAVOR v ulici Koněvova na vás čeká 6 profesionálních praček a 5 sušiček od značky Speed Queen. Největší pračky mají velkoobjemový nerezový buben, do kterého se vejde až 18 kg prádla snadno tak vyperete domácí textilie, jako jsou třeba závěsy, záclony, potahy nebo spacáky.

Vyprat můžete až 76 kg prádla najednou, a to zhruba za hodinu. Praní je jednoduché, profesionální a levnější než v čistírně. Není nutné s sebou nosit žádný prášek – při praní se do pračky automaticky dávkuje profesionální prací prostředek a aviváž, které jsou již v ceně. Na konci každého pracího cyklu je ještě přidávána dezinfekční složka na přírodní bázi, která vydezinfikuje prádlo i celou pračku.

Ve všech našich pobočkách můžete využít bezplatné Wi-Fi. Možná si dokonce budete přát, aby praní trvalo o trochu déle :) Můžete si také dát dobrou kávu, přečíst něco zajímavého (vždy pro vás máme připravenou zásobu časopisů), vyřídit si pochůzky nebo jen tak si popovídat a relaxovat.

Adresa

Koněvova 1607/93, Praha 3

Otevírací doba

Po - Ne   7 -21
Poslední praní je možné v 21:00.

Platba

V hotovosti
Bezkontaktní platební kartou

Ceník

Praní
Pračka (10 kg prádla): 150 Kč 
Pračka (18 kg prádla): 200 Kč

Sušení
Sušič (14 kg prádla): 120 Kč / 30 min.
Sušič (21 kg prádla): 150 Kč / 30 min.

Doplňkové služby

Wi-Fi připojení
Parkování na ulici - fialová zóna
Kavárna, restaurace, obchody v blízkosti křižovatky Ohrada
Park Vítkov - 3 minuty chůze od prádelny

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.