LAVOR Vinohrady

V samoobslužné prádelně LAVOR vás čekají profesionální pračky a sušičky, které si poradí s velkým množstvím prádla za zlomek času. Vyprat můžete i nadměrné prádlo, které se do běžných domácích praček nevejde, jako jsou třeba peřiny či matracové chrániče. Snadno také vyperete domácí textilie - závěsy, záclony, potahy nebo spacáky.

Za 60 minut odejdete s krásně čistým, voňavým a vysušeným prádlem.

V prádelně můžete využít také dezinfekční a ozonizační kabinet i-Genius, který vaše prádlo vydezinfikuje a zbaví zápachu, bakterií, virů, roztočů a plísní.


V LAVOR prádelně v ulici Vinohradská na vás čekají 4 pračky a 3 sušičky. Pračky a sušičky RENZACCI jsou navíc ekologické a využívají zbytkové teplo ze sušiček k ohřevu vody na praní, které je díky tomu úspornější a rychlejší.

Praní je jednoduché, profesionální a levnější než v čistírně. Není nutné s sebou nosit žádný prášek – při praní se do pračky automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž, které jsou již v ceně. Na konci každého pracího cyklu je ještě přidávána dezinfekční složka na přírodní bázi, která vydezinfikuje prádlo i celou pračku.

Než se vaše prádlo vypere či vysuší, můžete si také zajít na kávu, vyřídit si pochůzky nebo jen tak relaxovat a využít bezplatné Wi-Fi. Možná si dokonce budete přát, aby praní trvalo o trochu déle :).

Adresa

Vinohradská 114/1756, Praha 3
(vchod do prádelny je z ulice Libická)

Otevírací doba

Po - Ne   6 -21
Poslední praní je možné v 21:00.

Platba

V hotovosti
Bezkontaktní platební kartou

Ceník

Praní
Pračka (11 kg prádla): 180 Kč 
Pračka (16 kg prádla): 220 Kč

Sušení
Sušič (16 kg prádla): 160 Kč / 36 min.
Sušič (25 kg prádla): 200 Kč / 36 min.

Ceník - Ostatní

Dezinfekční kabinet i-Genius: 150 Kč

Doplňkové služby

Wi-Fi připojení
Parkování na ulici Libická nebo Vinohradská - fialová zóna
Kavárna, restaurace, obchody v blízkosti

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.