LAVOR Střížkov

V prádelně LAVOR v Makedonské ulici na vás čekají 4 profesionální pračky a 3 sušičky od italské značky RENZACCI, která je špičkou na evropském trhu. Největší pračka má velkoobjemový nerezový buben, do kterého se vejde až 16 kg prádla  snadno tak vyperete domácí textilie, jako jsou třeba závěsy, záclony, potahy nebo spacáky. Pračky a sušičky RENZACCI jsou ekologické a využívají zbytkové teplo ze sušiček k ohřevu vody na praní, které je díky tomu úspornější a rychlejší.

Vyprat můžete až 49 kg prádla najednou, a to zhruba za hodinu. Praní je jednoduché, profesionální a levnější než v čistírně. Není nutné s sebou nosit žádný prášek – při praní se do pračky automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž, které jsou již v ceně. Na konci každého pracího cyklu je ještě přidávána dezinfekční složka na přírodní bázi, která vydezinfikuje prádlo i celou pračku.

Ve všech našich pobočkách můžete využít bezplatné Wi-Fi. Možná si dokonce budete přát, aby praní trvalo o trochu déle :). Můžete si také přečíst něco zajímavého, vyřídit si pochůzky nebo jen relaxovat.

Adresa

Makedonská 4, Praha 9

Otevírací doba

Po - Ne   7 - 22
Poslední praní je možné v 22:00.

Platba

V hotovosti
Bezkontaktní platební kartou

Ceník

Praní
Pračka (11 kg prádla): 140 Kč 
Pračka (16 kg prádla): 190 Kč 

Sušení
Sušič (16 kg prádla): 110 Kč / 36 min.
Sušič (25 kg prádla): 130 Kč / 36 min.

Doplňkové služby

Wi-Fi připojení
Parkování na ulici
Kavárna, restaurace, obchod v blízkosti

Ostatní

Bezbariérový vstup

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.