LAVOR Smíchov

V samoobslužné prádelně LAVOR vás čekají profesionální pračky a sušičky, které si poradí s velkým množstvím prádla za zlomek času. Vyprat můžete i nadměrné prádlo, které se do běžných domácích praček nevejde, jako jsou třeba peřiny či matracové chrániče. Snadno také vyperete domácí textilie - závěsy, záclony, potahy nebo spacáky.

Za 60 minut odejdete s krásně čistým, voňavým a vysušeným prádlem.

V prádelně můžete využít také dezinfekční a ozonizační kabinet iGenius, který vaše prádlo vydezinfikuje a zbaví zápachu, bakterií, virů, roztočů a plísní.


V LAVOR prádelně v ulici Plzeňská na vás čeká 6 praček a 5 sušiček. Praní je jednoduché, profesionální a levnější než v čistírně. Není nutné s sebou nosit žádný prášek –  při praní se do pračky automaticky dávkuje profesionální prací prostředek a aviváž, které jsou již v ceně. Na konci každého pracího cyklu je ještě přidávána dezinfekční složka na přírodní bázi, která vydezinfikuje prádlo i celou pračku.

Než se vaše prádlo vypere či vysuší, můžete si také dát dobrou kávu, přečíst něco zajímavého (vždy pro vás máme připravenou zásobu časopisů), vyřídit si pochůzky nebo jen tak relaxovat a využít bezplatné Wi-Fi. Myslíme i na rodiče, a tak jsme do prádelny přichystali dětské hračky.

Adresa

Plzeňská 2562/166, Praha 5

Otevírací doba

Po - Ne   7 -21
Poslední praní je možné v 21:00.

Platba

V hotovosti
Bezkontaktní platební kartou

Ceník

Praní
Pračka (10 kg prádla): 160 Kč 
Pračka (18 kg prádla): 210 Kč

Sušení
Sušič (14 kg prádla): 160 Kč / 30 min.
Sušič (21 kg prádla): 180 Kč / 30 min.

Ceník - Ostatní

Dezinfekční kabinet i-Genius: 100 Kč

Doplňkové služby

Wi-Fi připojení
Parkování na ulici - fialová zóna
Kavárna, restaurace, pošta, obchody v blízkosti
Park Klamovka

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.