LAVOR Hostivař

V prádelně LAVOR v nákupním centru VIVO! Hostivař na vás čekají 4 profesionální pračky a 3 sušičky od italské značky RENZACCI, která je špičkou na evropském trhu. Největší pračka má velkoobjemový nerezový buben, do kterého se vejde až 16 kg prádla snadno tak vyperete domácí textilie, jako jsou třeba závěsy, záclony, potahy nebo spacáky. Pračky a sušičky RENZACCI jsou ekologické a využívají zbytkové teplo ze sušiček k ohřevu vody na praní, které je díky tomu úspornější a rychlejší.

Vyprat můžete až 49 kg prádla najednou, a to zhruba za hodinu. Praní je jednoduché, profesionální a levnější než v čistírně. Není nutné s sebou nosit žádný prášek – při praní se do pračky automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž, které jsou již v ceně. Na konci každého pracího cyklu je ještě přidávána dezinfekční složka na přírodní bázi, která vydezinfikuje prádlo i celou pračku.

V prádelně můžete využít také dezinfekční a ozonizační kabinet i-Genius, který vaše prádlo vydezinfikuje a zbaví zápachu, bakterií, virů, roztočů a plísní.

Ve všech našich pobočkách můžete využít bezplatné Wi-Fi. Možná si dokonce budete přát, aby praní trvalo o trochu déle :). Můžete si také zajít na kávu, udělat si nákup v obchodním centru, nebo jen tak relaxovat.

Adresa

Švehlova 32, Praha 15
(Prádelnu najdete v -1. patře hned vedle copy centra či opravny obuvi)

Otevírací doba

Po - Ne   7 -22
Poslední praní je možné v 22:00.

Platba

V hotovosti
Bezkontaktní platební kartou

Ceník

Praní
Pračka (11 kg prádla): 150 Kč 
Pračka (16 kg prádla): 200 Kč

Sušení
Sušič (16 kg prádla): 120 Kč / 36 min.
Sušič (25 kg prádla): 150 Kč / 36 min.

Ceník - Ostatní

Dezinfekční kabinet i-Genius: 100 Kč

Doplňkové služby

Wi-Fi připojení 
Pohodlné parkování - doporučujeme zaparkovat v 2. patře parkovacího domu a sjet výtahem přímo k prádelně.

Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Kliknutím na tlačítko souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, jak je popsáno v Zásady ochrany osobních údajů.